Loading...
درباره ما 2019-07-10T08:11:15+00:00

کهکشان رایانه

16 خرداد سال 1380 سالگرد شرکت ما را نشان می‌دهد و ما افتخار می‌کنیم که این نقطه عطف و تاریخچه خدمات را با مشتریان خود جشن بگیریم. مشتريان ما در گذشته و حال، عامل ایجاد یک میراث شگفت‌انگیز و ایجاد داستان کهکشان رایانه هستند. 18 سال، زمان خاصی برای ماست که منعکس کننده نقش اساسی ما در بازار‌های مختلف است، در طول این سال‌ها کهکشان مفتخر به همکاری مشترک با شرکت معتبری چون تیام شبکه، تراکینگ البرز، هژیر صنعت، Zyxel و Fibreland انگلستان برای ارائه خدمات با کیفیت و نوآوری برای مشتریان ما شده است. ما به همان اندازه افتخار می‌کنیم که تأثیر عمیقی بر روی جوامعی که در آن زندگی می‌کنیم از سال 1380 تاکنون گذاشته‌ایم.
داستان کهکشان ما را به هم متصل می‌کند و به ما کمک می‌کند تا بطور جداگانه و جمعی رشد کنیم و این ما را از رقابت جدا می‌کند. کهکشان یک داستان عالی برای گفتن دارد و ما به آن افتخار می‌کنیم. ما شما را تشویق می‌کنیم که بیشتر بدانید که چگونه می‌توانید به بخشی از داستان ما تبدیل شوید.
داستان شما در کهکشان چیست؟

افتخارات

دارنده گواهینامه‌ها و استاندارد‌های بین‌المللی و تقدیرنامه‌ها و تندیس‌های متعدد

تا کهکشان با شما هستیم

ایجاد مکان امن برای سرورهای شما تخصص ماست

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works

Recent Posts