Loading...
پشتیبانی 2019-12-19T23:32:38-01:00

پشتیبانی

یکی‌ دیگر از واحدهای مستقل شرکت کهکشان رایانه واحد پشتیبانی است که در زمینه خدمات شبکه‌های کامپیوتری و فناوری‌اطلاعات، خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزار و نگهداری از شبکه‌های کامپیوتری فعالیت می نماید. پشتیبانی تخصصی شبکه‌های کامپیوتری امروزه یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها در حوزه انفورماتیک می‌باشد، چرا که با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری و سرویس‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد.
پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و یا به‌عبارتی نگهداری شبکه، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت کهکشان رایانه تلقی می شود. این شرکت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی شبکه، کامپیوتر، سخت‌افزار و نرم‌افزار را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل مجموعه‌ای از خدمات می‌باشد که در نهایت منجر به پیشگیری از مشکلات و یا رفع و رجوع مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه میگردد.
واحد پشتیبانی با به کارگیری از کارشناسان باتجربه و متخصص ، ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان، تنوع پشتیبانی، امنیت اطلاعات، پشتیبانی به موقع و دوره‌ای توانسته است حرفی برای بیان داشته باشد.
اولویت کهکشان رایانه در واحد پشتیبانی، ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشد. ما معتقدیم که خدمت‌رسانی سریع در این بخش از مهم‌ترین فاکتورهایی است که برای شرکت‌ها اهمیت فراوانی در بردارد.
در حال حاضر کلیه خدمات مرتبط با پشتیبانی شبکه و نگهداری از تجهیزات کامپیوتری، در شرکت کهکشان رایانه فقط محدود به استان مرکزی نمی باشد، بلکه در استانهایی از جمله لرستان، همدان، کرمانشاه، کردستان و قم هم پشتیبانی خود را گسترش داده ایم.
هدف ما بالابردن بهره‌وری و افزایش راندمان کاری شما می باشد.
در تمامی این قراردادها شرکت کهکشان رایانه اخلاقاً و قانوناً متعهد می‌گردد که حافظ منافع مشتریان خود و همچنین تمامی اطلاعات مهم آنان بوده و با تمام تلاش و در سریع‌ترین زمان ممکن، درصدد حل مشکلات آنان برآید، تا مشتریان ما با کمترین مسئله و دغدغه‌ای در این زمینه مواجه بوده و با بالاترین راندمان کاری به کسب و کار خود بپردازند.

خدمات واقعی هیچگاه متوقف نمی شود…

Real Service , Never Stop

نمایندگی برندهای معتبر و شناخته شده

تا کهکشان با شما هستیم

ایجاد مکان امن برای سرورهای شما تخصص ماست

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works

Recent Posts