Loading...
سیستم های نظارت تصویر 2019-12-19T22:16:21-01:00

سیستم های نظارت تصویر

سیستم های نظارت تصویری از سالیان پیش بعنوان ابزاری مهم در بحث نظارت و ایجاد امنیت مورد استفاده قرار گرفته‌اند . باتوجه به سابقه طولانی این سیستم‌ها، تحولات و پیشرفت‌های بسیار زیادی در این حوزه صورت پذیرفته است که اطلاع از روند این پیشرفت‌ها و آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها می‌تواند کمک شایانی به مدیران و کارشناسانی که درحال انتخاب و پیاده‌سازی یک سیستم نظارت تصویری هستند، نماید.

سیستم های نظارت تصویری از یک یا چند دوربین ویدئویی در شبکه تشکیل شده که ویدئو و اطلاعات صوتی را به مکانی خاص ارسال می کنند. این تصاویر به صورت زنده نظارت و یا به مکانی مرکزی برای ضبط و ذخیره سازی، منتقل می شوند. تجهیزات اساسی مورد نیاز برای سیستم پایش تصویری شامل دوربین هایی برای تصویر برداری و نوعی دستگاه ضبط یا نظارت می باشد. به غیر از لوازم متفرقه معمولی که هنگام نصب هر گونه تجهیزات A / V مورد نیاز است دوربین های دیجیتال، با بلندگوها و دستگاه ضبط یا قابلیت نظارت تمام مواردی هستند که شما نیاز دارید.دوربین های نظارت موجود، دو نوع آنالوگ و دیجیتال هستند.

برخی مزایای سیستم های نظارت تصویر:

 • جلوگیری از سرقت و فعالیت های غیرقانونی:

  هدف اولیه نصب دوربین های نظارتی این است که به عنوان بازدارنده برای دزدان، مجرمان، فعالیت های غیرقانونی و جنایی عمل کند. دوربین های امنیتی در آپارتمان ها، مدارس، دانشگاه ها، دفاتر، فروشگاه ها، مراکز  امنیتی، اماکن عمومی و…  کاربرد دارند. این دوربین ها فعالیت های مشکوک را نظارت می کند.

 • نظارت بر مراکز داده و IT :

  امنیت مانیتورینگ در مراکز داده و فناوری اطلاعات در عصر رایانه بسیار مهم است. هر شرکت تجاری، بنگاه بزرگ و اداره دولتی و حتی کسب و کارهای کوچک و متوسط برای نظارت بر حرکت پرسنل مجاز، و سایر کارکنان فناوری اطلاعات و جلوگیری از خرابکاری یا سرقت دستگاه های ذخیره سازی مهم، داده ها و سایر فایل های دیجیتال، سیستم های دوربین مدار بسته با تکنولوژی پیشرفته و جامع در این مراکز نصب می شوند.

 • مدیریت ترافیک شهری و جاده های بین شهری:

  امروزه برای ثبت تخلفات جاده ای و کنترل بر روان بودن ترافیک شهری و بین شهری و موارد امنیتی، ثبت پلاک اتومبیل ها و… استفاده از سیستم های نظارت و پایش تصویری ضروری است.

 • مدیریت متمرکز در نقاط هدف:

  برای مدیریت بهتر نقاط مختلف سازمان ها، ادارات و … تصاویر را در نقاط معین متمرکز می نمایند.

نمایندگی برندهای معتبر و شناخته شده

تا کهکشان با شما هستیم

ایجاد مکان امن برای سرورهای شما تخصص ماست

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works

Recent Posts